Portal Znany Księgowy – wykaz najlepszych biur rachunkowych w Polsce.

0
449

Same początki każdej działalności nie należą do łatwych. Potrzeba wiele, zaangażowania i wiary w końcowy sukces aby on przełożył się na rzeczywistość. My posiadamy wiarę w nasze możliwości i wizję naszego działania. Naszą misją jest pomoc klientom. W jaki sposób? Poradzimy państwu jakie biuro rozliczeniowe wybrać. Radzimy ponieważ wiemy, które biuro rozliczeniowe jest dobre w twoim mieście. Mając taką wiedzę i doświadczenie, możemy za darmo tobie doradzić. Biuro rachunkowe Znany Księgowy od ponad 10 lat obsługuje firmy z całego kraju przyczyniając się do ich rozwoju czy wzrostu na wartości. Biuro księgowe Znany Księgowy zaprasza na swoją stronę internetową. Znajdziesz tam nasze lokalizacje w których mamy partnerskie biura rozliczeniowe. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Biuro rachunkowe posiada swoją siedzibę w Żywcu na terenie województwa śląskiego ale swoje usługi wykonujemy na terenie całego kraju. W naszym biurze rachunkowym każdy klient może skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, na życie, majątkowych. Od początku firmy kładziemy największy nacisk na to by usługi wykonywane były profesjonalnie, a zarazem terminowo.

Poznaj ofertę biura rachunkowego i zacznij z nami współpracę.

Firma zajmuje się oferowaniem szerokiego zakresu usług ekonomiczno-finansowych dla firm, zaczynając od całościowej obsługi w zakresie rachunkowości, kadr i płac ale także prawa podatkowego do analiz finansowych, księgowości zarządczej i doradztwa finansowego. Nasza oferta obejmuje pomoc przy kadrach czy płacach tj: przygotowanie deklaracji podatkowych od wynagrodzeń pracowniczych, przygotowanie list płac, przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy, sporządzenie dokumentów związanych z rozwiązaniem stosunku pracy, prowadzenie dokumentów pracowniczych, rozliczanie umów zleceń oraz o dzieło, badanie prawidłowości rozliczeń w zus, sporządzenie dokumentów zgłoszeniowych oraz deklaracji do zusu, inne czynności wynikające z prawa pracy. Przykładowe koszty naszych usług: obsługa księgowa ryczałt od 80 zł; księga przychodów i rozchodów od 11 zł; księga handlowa od 500 zł. Dodatkowo oferujemy: obsługa kadrowa oraz zus; opłata za 1 pracownika 40 zł opłata za 1 umowę zlecenie 40 zł; zus – elektroniczny przekaz wliczone w cenę usługi. Przedsiębiorcom polecającym nasze biuro rachunkowe oferujemy 10 procent upustu przez 2 miesiące od podpisania umowy. Coraz więcej podmiotów korzysta z możliwości takiego outsourcingu i docenia jego zalety. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgowe w atrakcyjnej cenie – sprawdź https://znany-ksiegowy.pl . Bądź jednym z nich i zobacz u nas na portalu, które biuro rachunkowe jest najlepsze wg klientów w twojej miejscowości. Napisz do nas określając gdzie prowadzisz firmę a my umówimy cię na spotkanie z naszym partnerskim biurem rachunkowym.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.